TWÓRCZYNI MARKI ANNA GRELA

Jestem przekonana, że wiek jest moim sprzymierzeńcem i niesie ze sobą dużo dobrego. Swoje osobiste doświadczenia związane ze zdrowiem i pielęgnacją przekładam na grunt zawodowy. Dlatego to, co proponuję swoim klientkom i klientom, nie jest przypadkiem ani modą. Jest wynikiem poszukiwań i doświadczeń, które dają mi siłę, witalność i energię do życia.

 

W 1994 roku otrzymałam dyplom Studium Kosmetycznego i rozpoczęłam pracę zawodową. Jednocześnie uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, które pomagały mi rozwinąć kompetencje i warsztat pracy.  Dziesięć lat później ukończyłam Podyplomowe Studium Kosmetologii organizowane przez Politechnikę Łódzką i Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Doświadczenie to zapewniło mi swobodę poruszania się po rynku branżowym i dokonywania samodzielnych wyborów, opartych na wiedzy, a nie deklaracjach marketingowych producentów.

Od 2014 roku wyszukuję i sprowadzam do Polski selektywne kosmetyki naturalne. Jako pierwsza wprowadziłam na nasz rynek najbardziej prestiżowe, międzynarodowe marki, m.in. Tata Harper, RMS Beauty, Allies of Skin, Susanne Kaufmann, Nuori, Less i wiele innych. Możliwość współpracy z bardzo świadomymi producentami, działającymi w oparciu o filozofię clean beauty, była dla mnie punktem wyjścia do zgłębienia tematu holistycznej pielęgnacji.  

Stworzenie marki AGELESS jest naturalną konsekwencją mojego podejścia do pielęgnacji skóry. Uważam, że warto dbać o jej zdrowie i dobrą kondycję w jak najbardziej naturalny sposób. Celem kosmetyków AGELESS jest kompleksowe wsparcie skóry – przywrócenie jej prawidłowego poziomu nawilżenia i niwelowanie stresu oksydacyjnego. To podstawa, dzięki której może ona prawidłowo funkcjonować. Skórę mamy jedną – na całe życie. Codzienna pielęgnacja powinna ją wzmacniać i regenerować, nie osłabiać i nadmiernie stymulować.