Title Image

Odkryj Ageless Kobido

Odkryj Ageless Kobido

Spotkanie Basi Wizner i Maćka Fiedora z Akademii Manualni z Anią Grelą, twórczynią Ageless Oil, zaowocowało unikatową na polskim rynku koncepcją kursu Kobido Ageless. Warsztaty łączą manualne odmładzanie z praktyczną wiedzą o potrzebach skóry. Sprawdź, dlaczego to idealne połączenie i co na tym zyskasz w swojej pracy.

 

Odmładzające techniki manualne, nawet stosowane tylko na twarz, powodują globalną zmianę w ciele. Poprawiają wygląd skóry, ale też wpływają na psychikę. Zapomnijmy więc o idealnie gładkich twarzach, jednym modelu piękna i spójrzmy na ciało z czułością, na jaką zasługuje.

 

Synergia masażu i pielęgnacji

Olejki Ageless Oil mogą być stosowane zarówno do masażu (tego profesjonalnego i wykonywanego przed własnym lustrem), jak i do codziennej pielęgnacji. A ponieważ powstały na bazie 28-letniego doświadczenia w profesjonalnej pracy ze skórą, zależało nam na tym, by korzystali z nich także masażyści i terapeuci manualni. Poszliśmy jednak o krok dalej…

 

Czym jest Kobido Ageless?

                  Kurs masażu Kobido Ageless to coś więcej niż nauka samej techniki masażu. To nowe spojrzenie na odmładzające techniki manualne i pielęgnację. Wspólna koncepcja Akademii Manualni i Ageless Oil opiera się na połączeniu pracy manualnej z podstawową wiedzą o fizjologii skóry i jej potrzebach pielęgnacyjnych.

Dzięki takiemu zintegrowanemu podejściu osoba masująca zapewnia swoim klientkom i klientom widoczną poprawę kondycji skóry, trwałe efekty i staje się ich zaufanym przewodnikiem po świecie minimalistycznej, efektywnej pielęgnacji. Dzięki takiemu wsparciu klienci przestaną kupować zbędne i często nieskuteczne kosmetyki, za to chętniej przyjdą na kolejny masaż!
Kobido Ageless to kurs dla masażystów, terapeutów, fizjoterapeutów, kosmetologów, kosmetyczek, pracowników wellness i spa.

 

Program 2-dniowego kursu masażu Kobido Ageless:

Część 1:

 1. Budowa i fizjologia skóry
 2. Funkcje skóry
 3. Choroby i problemy skórne
 4. Co jeszcze wpływa na stan skóry?
 5. Masaż – stymulacja skóry do odnowy
 6. Produkt do masażu w centrum uwagi
 7. Potrzeby skóry
 8. ABC pielęgnacji
 9. Poznaj olejki Ageless Oil
 10. Olejki w praktyce

Część 2:
1. Omówienie układu mięśniowego w obrębie twarzy, szyi i dekoltu

 1. Omówienie poszczególnych etapów
 2. Jak powstają zmarszczki i jak je niwelować
 3. Jak i kiedy połączyć masaż z zabiegami medycyny estetycznej; z czym można go łączyć, a z czym nie
 4. Jak przygotować klienta do zabiegu
 5. Jak sprawić, żeby klient do nas wrócił i żeby efekt utrzymywał się znacznie dłużej
 6. Zalety oraz efekty wizualne masażu liftingującego
 7. Przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
 8. Przygotowanie stanowiska pracy do zabiegu
 9. Schemat wykonywania masażu – poszczególne etapy
 10. Nauka poszczególnych technik masażu twarzy, dekoltu oraz głowy
 11. Samodzielne wykonanie masażu (każda osoba zarówno masuje jak i poddaje się masażowi!)

Zapraszamy Cię na autorski kurs masażu KOBIDO AGELESS  – tu sprawdzisz dostępne terminu kursu: https://manualni.com/kurs/masaz-twarzy-liftingujacy/


UWAGA: Podczas kursu Kobido Ageless  będziesz uczyć się techniki masażu używając olejków Ageless Oil. W pakiecie szkoleniowym otrzymasz też Olejek Odmładzający (50 ml), aby przetestować go w swojej pracy.

 

Dlaczego to takie ważne?
Działanie i efekty masażu możemy spotęgować stosując odpowiednio dobrane, aktywne preparaty. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzą się naturalne, surowe oleje – w mieszankach lub w czystej postaci. Oddadzą skórze to, co w nich najlepsze, czyli naturalne lipidy, witaminy, kwasy, antyoksydanty i pierwiastki śladowe.